Červená

V Červené třídě pracujeme podle metod a principů Montessori, která je určena pro předškolní děti. Tento přístup klade důraz na klíčové zásady: absorbující mysl, polaritu pozornosti, připravené prostředí, respekt k senzitivním fázím dítěte, svobodu a zodpovědnost, a výchovu k míru.

Ředitelka: Bc. E. Sochová Učitelka: A. Keistová Učitelka/ŠA: M. Keistová Provozní: R. Vránska

Provozní doba: 07:30 - 15:30 Kontakt: 604 140 965 Fotky třídy: Fotogalerie

Zelená

V Zelené třídě uplatňujeme metody a principy práce vycházející z programu Začít spolu. Tímto programem podporujeme u dětí kooperativní vzdělávání, které děti motivuje k aktivnímu zapojení a spolupráci.

Učitelka: J. Richterová Učitel: P. Nový, Dis. Asistent: N. Nešpůrková

Provozní doba: 07:30 - 15:30 Kontakt: 605 555 171 Fotky třídy: Fotogalerie

Žlutá

Ve Žluté třídě se zaměřujeme na metody a principy vycházející z programu Začít spolu. Klíčová je pro nás pozitivní atmosféra, pocit bezpečí a radost z objevování. Věříme, že chyba není selhání, ale příležitost k novým znalostem.

Zástupkyně ř.: M. Hrázská Učitelka: M. Vávrová Provozní: J. Herajnová

Provozní doba: 07:30 - 15:30 Kontakt: 604 140 046 Fotky třídy: Fotogalerie

Modrá

V Modré třídě implementujeme metody a principy programu Začít spolu. Zaměřujeme se na vzájemnou spolupráci a sebehodnocení. Důležitým aspektem naší práce je podpora zdravého tělesného vývoje dětí prostřednictvím různorodých pohybových aktivit.

Zástupkyně ř.: J. Pokorná, Dis. Učitelka: K. Hakenová Provozní: J. Pokorná

Provozní doba: 06:30 - 16:30 Kontakt: 736 529 995 Fotky třídy: Fotogalerie